• Her bakış açısından mükemmel görüş.
  • Yanal alanlarda sıfıra yakın deformasyon.
  • Uzak mesafede tek odaklı görüş kalitesi.
  • Baş hareketlerinden bağımsız okuma performansı.
  • Sallanma ve yüzme hissini ortadan kaldıran kişisel dizayn.
1

EKSTRA GENİŞUZAKGÖRÜŞ

Hedef: Trion 3D Plus, Trion 3D’nin tüm özelliklerini taşır. Bununla birlikte uygulanan freeform yazılımının sadece uzak görüş alanında tekrar hesaplanması ve revize edilmesi sayesinde, tek odaklı düzeyinde uzak görüş performansı hedeflenmiştir.

Sonuç: 145 derecelik uzak alan görüş açısı elde edilmiştir. Aynı zamanda orta ve yakın mesafelerde herhangi bir daralma oluşmamıştır.

Süper UZAK Görüş

Kullanıcının kişisel ölçülerine göre üretildiğinde, sağlayacağı görüş performansı artar. Bununla birlikte, daha çok dış mekanda kullanım ihtiyaçları düşünülerek UZAK görüş açısı, diğer mesafelere göre oldukça geniş dizayn edilmiştir. 7, 9, 11 ve 13 mm koridor uzunluklarında üretilir.
2

EKSTRA GENİŞORTAGÖRÜŞ

Hedef: Trion 3D Plus, Trion 3D’nin tüm özelliklerini taşır. Bununla birlikte uygulanan freeform yazılımının sadece orta görüş alanında tekrar hesaplanması ve revize edilmesi sayesinde, ofis camları düzeyinde orta görüş performansı hedeflenmiştir.

Sonuç: Bugüne kadar en zor adapte olunan orta mesafe geçişlerinde daha yumuşak koridor geçişi, daha geniş görüş açısı ve daha hızlı adaptasyon sağlanmıştır.

Süper ORTA Görüş

Bu dizayn, özellikle ORTA görüş mesafesinde daha geniş açılı bir görüş imkanı sunarken, uzak ve yakın görüş mesafelerinde de bir değişikliğe yol açmaz. 7, 9, 11 ve 13 mm olmak üzere üç farklı koridor seçeneğinde üretilmesi mümkündür.
3

EKSTRA GENİŞYAKINGÖRÜŞ

Hedef: Trion 3D Plus, Trion 3D’nin tüm özelliklerini taşır. Bununla birlikte uygulanan freeform yazılımının sadece yakın görüş alanında tekrar hesaplanması ve revize edilmesi sayesinde, daha geniş yakın alan görüşü ve daha az periferik görüş aberasyonları hedeflenmiştir.

Sonuç: Yakın alan görüş açısı, orta alan ile dengeli bir biçimde genişletilerek dizayn edilmiştir. Bu sayede uzun süreli kullanımlarında dahi mutlak memnuniyeti garanti eder.

Süper YAKIN Görüş

YAKIN görüşte ortaya çıkan, periferik görüş aberasyonları minimum düzeye indirgeyen bu dizayn, özellikle iç mekan, yakın çalışma ve okuma mesafesinde geniş açılı bir görüş sunar. 7, 9, 11 ve 13 mm koridor uzunluklarında üretilir.

PERFORMANS TABLOSU

Karşılaştırma Listesini Gör
STANDARTPROGRESİF

INDEX / MATERYAL

Materyaller

Kişisel free form progresif

Index 1.50
Abbe υe
55
Yoğunluk ρ
1.32g/m3
Adisyon
0.50 mm 4.00 mm 4.00 0.00
UV kesiciliği
350
nm
ø
Üretim Aralığı
80
-10
-10
75
-10
-10
70
-12
+12
65
-12
+12
60
-12
+12
D
E
F
A
B
C
Koridor Yüksekliği (mm)
5
7
9
11
13
15
Min Montaj Yüksekliği (mm)
14
16
18
20
22
24
Kullanıcının kişisel ölçülerine göre de üretilen, free form teknolojisinin en yüksek performanslı ürünü. MIDPOINT teknolojisi sayesinde kullanıcının yüzünün ergonomisine ve tercih edilen çerçevenin şekline bağlı olarak, değişen ölçümlerin hesaplanarak üretildiği, kusursuz arka yüzey işlemeli kişisel progresif.