SİLMO İstanbul Fuarında NOVAX ve ZEISS Standları Yine “Göz” Kamaştırdı!

12.12.2023 Fuar
PAYLAŞ PAYLAŞ

23 – 26 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen ve Silmo İstanbul organizasyonuyla düzenlenen 10. Optik İhtisas Fuarında yerimizi aldık. Beta Optik çatısı altında, kendi markamız NOVAX ve 01.08.2022'den itibaren Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz dünyaca ünlü ZEISS markamıza ait iki ayrı standda misafirlerimizi ağırladık.

Her fuarda olduğu gibi Silmo İstanbul fuarında da markalarımız büyük ilgi gördü. NOVAX ve ZIESS stand alanlarının estetiği, güler yüzlü hizmeti ve yüksek teknoloji üretimi ürünleri ile fuarın yine gözdesiydi. Yurt içi ve yurt dışından gelen meslek insanları, distribütörlerimiz, iş ortaklarımız ve optisyenlik öğrencilerinin katılımındaki artış, sektörümüz adına umut verici bir gelişmeydi.

Beta Optik olarak NOVAX markamızla, ulusal ve global pazarda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Üretimimiz için özel olarak oluşturduğumuz laboratuvarlarımızla, etkin bir iş modeliyle yol almaya devam ediyor, teknolojinin daha fazla kullanımı ile hizmet ve ürün kalitemizi her geçen gün daha da arttırıyoruz.

Fuarda bizi yalnız bırakmayan, ilgi ve desteğini esirgemeyen tüm ziyaretçilere içtenlikle teşekkür ederiz. Bu destekle daha büyük başarılara ulaşmak adına heyecanla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Üretmek bir sevda ve biz Türkiye'de daha büyük bir sevda peşinde koşuyoruz. Bu yüzden her zaman aynı söz ile başlıyoruz.

Üretmek bir sevdadır, Türkiye daha büyük bir sevdadır!